Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Top 9 darmowych narzędzi AI, które ułatwiają życie

Top 9 darmowych narzędzi AI, które ułatwiają życie

[ad_1]

 DARMOWE NARZĘDZIA AI

Zdjęcie:- Copy.ai

 

 

Pierwszy na liście to copy.ai. Jest to narzędzie do tworzenia copywritingu oparte na sztucznej inteligencji. Zasadniczo narzędzie copy.ai zapewnia treści, które możesz publikować na swoim blogu lub filmie Youtube, gdy podasz mu kilka detalina temat, na który chcesz mieć treść. Tak więc copy ai może pomóc ci przygotować wpisy na Instagramie, daje ci pomysł na wpis na blog, opisy produktów, treści na facebooku, pomysły na startupy, pomysły na virale. Jest wiele rzeczy, które może zrobić, po prostu zakładasz konto w tej witrynie, a następnie wybierasz narzędzie i wypełniasz niezbędny opis, a sztuczna inteligencja wygeneruje treść na podstawie tego, o co poprosisz.

Po tutoriale przejdź do ich oficjalnego Kanału Youtube . Niesamowite narzędzie, które będzie bardzo przydatne w przyszłości.

 

Hotpot.ai oferuje zbiór narzędzi AI dla projektantów, a także dla każdego, ma „oczyszczanie obrazu AI”, który usuwa zniekształcenia i zasadniczo zmienia stare stare zdjęcia  i sprawia, że ​​wyglądają zupełnie jak nowa.

Koloryzator obrazu Ai, zmienia czarnobiałe zdjęcie w na kolorowe. Jest też narzędzie do usuwania tła, poszerzanie obrazu i wiele więcej dla projektantów, sprawdź sam i poznaj wszystkie narzędzia.

 

 

Głęboka nostalgia stała się bardzo popularna w Internecie, gdy ludzie zaczęli tworzenie filmów z reakcjami rodziców na animowane zdjęcia dziadków. MyHeritage  – nostalgia to bardzo fajna aplikacja, która ożywi każde zdjęcie.

Naprawdę fajny jest fakt, że możesz przesłać stare zdjęcie swojej rodziny i zobaczyć je w animacji. Co jest jednocześnie całkiem fajne i przerażające, jeśli już nie żyją..

Naprawdę rewelacyjnie prosta obsługa.

Posiadanie ładnie wyglądającego zdjęcia profilowego jest naprawdę ważne, jeśli chcesz nadać sobie profesjonalny charakter w swoiuch socjalach. Niezależnie od tego, czy to Linkedin, czy na Twitterze, profesjonalne zdjęcie może mieć ogromne znaczenie. To bezpłatne narzędzie online do tworzenia niesamowitych profesjonalnych zdjęć profilowych, które pasują do Ciebie. Generuje wiele zdjęć profilowych, a także możesz wprowadzać małe zmiany w zdjęciach utworzonych przez AI, jeśli chcesz.

 

 

Mówiąc o rynkach, stworzenie dobrego logo dla Twojej marki jest najbardziej problematyczne…

ale brandmark.io sprawia, że ​​jest to bardzo łatwe. Stworzy logo dla Twojej marki w 2 kliknięcia. Wchodzisz na stronę. Wpisujesz nazwę marki i hasło, jeśli je posiadasz. Podajesz SŁOWA KLUCZOWE MARKI, które odnoszą się do Twojej marki, a następnie wybierz styl kolorystyczny i gotowe, ai wygeneruje dla Ciebie niesamowite logo.

Możesz także wprowadzić drobne zmiany w sugerowanych logo, aby lepiej dopasować je również do swoich potrzeb.  Aby uzyskać ten zdjęcie, musisz zapłacić dość wysoką cenę, ale jeśli szukasz pomysłów na logo, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie.

 

 

Interfejs użytkownika jest całkiem niezły, a narzędzie dość szybkie z niesamowitymi wynikami.

 

 

Bigjpg robi to samo, co deep-image.ai , ale ta usługa oferuje nieco więcej opcji, na przykład jeśli twoje zdjęcie jest grafiką, skaluje obraz inaczej niż normalne zdjęcia i obsługuje bezpłatne powiększenie do 4x, a także możesz ustawić opcje redukcji szumów . Bardzo dobre narzędzie,

 

Lumen5 to internetowy kreator filmów marketingowych, który bardzo ułatwia tworzenie filmów brandingowych lub informacyjnych za pomocą kilku kliknięć. Mają naprawdę świetne szablony i różne proporcje dla różnych platform mediów społecznościowych.

Możesz także edytować każdy element filmu, jeśli nie podoba Ci się ustawienie wstępne, a najlepsze jest to, że mają mnóstwo, naprawdę mnóstwo bezpłatnych zdjęć i filmów. Możesz także przesłać własne filmy lub dowolne inne pliki. Zdecydowanie dobre narzędzie, jeśli nie wiesz, jak pracować ze złożonymi narzędziami, takimi jak After Effects, ale chcesz stworzyć świetny film dla swojej marki.

 

 

 

Jeśli masz problemy ze znalezieniem dobrych nazw dla swojej marki lub kanału YouTube, daj Namelix spróbować. Jest to generator nazw oparty na AI, który zasugeruje dobre nazwy dla Twojej marki w zależności od słowa kluczowego, które podasz.. Może również logo stworzyć dla Twojej marki. Całkiem fajne i użyteczne narzędzie. To tyle, to moje ulubione darmowe narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, z których możesz teraz korzystać,

[ad_2]

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.