Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Recenzja Money Robot – programu do SEO

Recenzja Money Robot – programu do SEO

Money Robot to wysokiej jakości oprogramowanie do budowania linków, które tworzy wielopoziomową sieć linków zwrotnych 2.0 do Twojej witryny. Linki zwrotne, które tworzy, są bardzo dobrej jakości i pochodzą z renomowanych witryn o dobrych wskaźnikach (DR powyżej 40 wg Semrush). Money Robot to jedno z najbardziej niezawodnych i bardzo prostych w obsłudze narzędzi do generowania linków zwrotnych na rynku. Działa na sztucznej inteligencji, a dzięki temu oprogramowaniu możesz zająć pierwsze miejsce w Google. W tej recenzji Money Robot dowiesz się wszystkiego o tym oprogramowaniu i o tym, jak można go wykorzystać w swojej firmie.

Recenzja Money Robot

Money Robot Review (2022)

Przedstawiamy tę recenzję Money Robot , aby wyjaśnić jego funkcje i czy jest tego warta, czy nie. Wiele osób decyduje się na to ze względu na niesamowite funkcje, które oferuje. Niektóre z nich to:

 • Obsługuje nieograniczoną liczbę platform internetowych
 • Sprawdzanie łącza na żywo
 • Łatwy w użyciu
 • Ma moduł przesyłania, który tworzy linki zwrotne Web 2.0 i jest jedną z najłatwiejszych metod automatyzacji linków
 • Money Robot Submitter oferuje również badanie słów kluczowych
 • Zapewnia spinnowanie artykułów i narzędzie do odbudowy, które pomaga w poprawie jakości artykułu
 • Oszczędność czasu
 • Łatwy podgląd utworzonych backlinków
 • Bezpieczna metoda płatności
 • Posiada również przeglądarkę, która może zautomatyzować dowolne zadanie
 • Korzysta z ponad 7400 stron internetowych.

Kto korzysta z oprogramowania Money Robot?

Prosta odpowiedź jest taka, że każdy może korzystać z tego narzędzia! Jeśli masz podstawową wiedzę na temat oprogramowania i chcesz zwiększyć swój ranking SERP i ruch SEO, to Money Robot jest narzędziem, którego potrzebujesz.

Niezależnie od tego, czy jesteś dużą korporacją, czy blogerem na pół etatu , Money Robot może być skutecznym narzędziem w Twojej kampanii SEO. Właściciele witryn, blogerzy, marketerzy cyfrowi, eksperci SEO, firmy medialne, twórcy treści YouTube itp.

Jak działa Money Robot?

Zobaczmy, jak działa i jaki tryb oferuje usług:

 • Robi dobre badania słów kluczowych. Pomaga to w uzyskaniu rzetelnego wyobrażenia o słowie kluczowym, którego należy użyć.
 • Witryny takie jak YouTube , Pinterest, Twitter lub dowolna inna platforma mediów społecznościowych to witryny, na których Money Robot próbuje zaindeksować lub poprawić pozycję. Wykorzystuje podobne witryny do rankingu, ponieważ mogą one same się oceniać i podnosić Twoją główną witrynę.
 • Money Robot automatycznie tworzy tytuły dla twoich blogów, ale możesz też wybrać ten, który chcesz.

Cena Money Robot

Po zapoznaniu się z charakterystyką i zastosowaniami Money Robota na pewno zastanawiasz się nad jego ceną. W naszej recenzji Money Robot jest to kolejna rzecz, którą omawiamy. Oto plany oferowane przez Money Robot.

 • Abonament miesięczny : 67 USD miesięcznie
 • Plan jednorazowy: jednorazowa opłata w wysokości 497 USD w celu uzyskania dożywotniej licencji na narzędzie.

Ze względu na różnorodność dostępnych metod płatności niezwykle łatwo jest dokonać szybkich płatności. Dodatkowo bitcoiny mogą być używane do płacenia za subskrypcję.

Najlepsze jest to, że mają 7-dniowy bezpłatny okres próbny, z którego możesz skorzystać i zrozumieć jego funkcje oraz zobaczyć wynik. Jeśli uważasz, że jest dla Ciebie odpowiedni, możesz skorzystać z opcji jednorazowego zakupu.

Jak korzystać z Money Robot

Korzystanie z Money Robot jest łatwe, ale ważne jest, aby pamiętać, że konieczne jest nauczenie się, jak najlepiej wykorzystać jego funkcje. Możesz wypróbować część z nich w 7-dniowym okresie próbnym.

W tej recenzji Money Robot podzieliliśmy użycie Money Robot na proste kroki, abyś mógł je łatwo zrozumieć.

Zanim zaczniesz korzystać z narzędzia, będziesz musiał wykupić abonament i zainstalować oprogramowanie na swoim komputerze osobistym. Oto kroki, które należy wykonać:

1. Sprawdź system operacyjny: Upewnij się, że masz Internet Explorer, Vista, Windows 7 lub nowszy, aby pobrać plik.

2. Pobierz oprogramowanie : Przejdź do oficjalnej strony internetowej i kliknij przycisk pobierania, aby rozpocząć pobieranie instalatora.

3. Zainstaluj oprogramowanie: Po pobraniu pliku zapoznaj się ze szczegółami, zaakceptuj warunki, wybierz miejsce instalacji na swoim urządzeniu i zakończ proces instalacji.

4. Uruchom oprogramowanie: po skonfigurowaniu narzędzia uruchom je po raz pierwszy. Załóż konto używając swojego adresu e-mail, dopiero po tym czasie możesz rozpocząć 7-dniowy okres próbny.

Money Robot proxy

Money Robot jest dostarczany z domyślnym serwerem proxy i działa dobrze. Ale jeśli szukasz lepszej wydajności pod względem szybkości i ilości tworzenia treści i tworzenia linków zwrotnych, zaleca się skonfigurowanie prywatnego serwera proxy.

Po pobraniu oprogramowania i skonfigurowaniu serwera proxy następnym krokiem w naszej recenzji Money Robot jest nauczenie się tworzenia kampanii.

Tworzenie kampanii w Money Robot –

Aby utworzyć nową kampanię, wykonaj następujące czynności:

 • Kliknij opcję „utwórz nową kampanię”.
 • Wybierz schemat linkowania zwrotnego (koło, piramida itp.) zgodnie ze swoją strategią SEO.
 • Wpisz adres URL witryny lub adres URL witryny docelowej.
 • Dodaj docelowe słowo kluczowe.
 • Wpisz tytuł treści i treść.

Aby uzyskać lepszą kampanię, możesz tworzyć artykuły osobno i przechowywać je w folderze, który zostanie przesłany w początkowej fazie kampanii w samym narzędziu. Jeśli jednak nie masz gotowych treści do kampanii, Money Robot może pomóc w tworzeniu artykułów od podstaw.

Po wypełnieniu wszystkich szczegółów i upewnieniu się, że schemat linków zwrotnych jest zgodny z Twoimi celami, po prostu kliknij opcję „rozpocznij kampanię”.

Po uruchomieniu pierwszej kampanii możesz ją również sklonować, aby utworzyć bardziej ukierunkowane na słowa kluczowe usługi Web 2.0 . W zależności od szybkości Twojego VPS, pierwsza kampania może zająć od 12 do 24 godzin.

Money Robot pobierzesz tutaj

Co to jest Money Robot Submitter?

To narzędzie zostało stworzone przez Softtech SRL i jest zautomatyzowanym narzędziem SEO. Ludzie uwielbiają to narzędzie, ponieważ jest przyjazne dla użytkownika i jest bardzo skutecznym narzędziem SEO; zobaczysz wyniki w bardzo krótkim czasie. Dzięki Money Robot Submitter będziesz w stanie szybko wygenerować ruch na swojej stronie i uzyskać ranking na pierwszej stronie Google.

Informacje o oprogramowaniu SEO Submitter

Wiele osób korzysta z tego oprogramowania w biznesie, ponieważ jest ono oparte na sztucznej inteligencji i działa tak, jakby ludzie wykonywali zadania SEO w naturalny sposób. Baza danych tego oprogramowania zawiera wiele wysokiej jakości stron z linkami zwrotnymi. Korzystając z oprogramowania SEO Submitter, będziesz w stanie tworzyć wszelkiego rodzaju wysokiej jakości linki zwrotne.

Dzięki tak niesamowitym funkcjom stał się dość dobrze znany na rynku. Ludzie, którzy tworzą linki zwrotne, wiedzą, jak nudne i trudne jest budowanie linków, ale z pomocą tego oprogramowania będziesz w stanie tworzyć automatyczne linki zwrotne za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Byłbyś w stanie zarobić przystojną sumę pieniędzy, jeśli używasz tego oprogramowania do celów biznesowych.

Oprogramowanie SEO Submitter jest również nazywane oprogramowaniem do automatycznego budowania linków ze względu na jego funkcje i funkcjonalność.

Rodzaje linków zwrotnych

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieją różne rodzaje linków zwrotnych. Każdy link zwrotny ma swoje cechy, zalety i jakość; działają inaczej. Zgodnie z naszą i kilkoma innymi recenzjami Money Robot , jego osoba przesyłająca zapewnia prawie wszystkie rodzaje linków zwrotnych, które są znane na rynku z poprawiania twoich rankingów.

Money Robot automatycznie przesyła Twoje treści do różnych popularnych witryn i katalogów, takich jak:

 • Strony z zakładkami społecznościowymi
 • Blogi Web 2.0
 • Profile Web 2.0
 • Posty w sieciach społecznościowych
 • Katalogi internetowe
 • artykuły wiki
 • Profile forumowe
 • Katalogi artykułów
 • Informacja prasowa
 • RSS (Naprawdę prosta dystrybucja)

Money Robot pobierzesz tutaj

Charakterystyka Money Robot

Żadna recenzja Money Robot nie byłaby kompletna bez szczegółowego przeglądu jego cech. Niektóre niesamowite funkcje tego narzędzia są następujące:

1. Darmowe proxy – Proxy odgrywają ważną rolę, a dzięki Money Robot otrzymujesz darmowe proxy. W świecie budowania linków kompatybilnych z wyszukiwarkami uzyskanie darmowych serwerów proxy nie jest drobnostką. Funkcjonalność jest bardzo podobna do VPN; główna różnica polega na tym, że serwery proxy są używane tylko dla przeglądarki internetowej.

Za pomocą serwerów proxy możesz bez problemu zmienić adres IP źródła linku. Najlepszą częścią korzystania z serwerów proxy jest to, że wyglądałoby to tak, jakbyś tworzył nowy link do swojej witryny za każdym razem, gdy tworzysz linki.

2. Rozwiązywanie captcha – Jest to również bezpłatna funkcja, która jest dostępna w Money Robot Submitter, a za jej pomocą możesz rozwiązać wszystkie captcha, takie jak captcha ze zdjęciami, tekstem i obliczeniami. Istnieją różne strony internetowe, na których musisz rozwiązać lub wypełnić captcha, aby publikować posty lub tworzyć konta.

Ale dzięki tej niesamowitej platformie otrzymujesz zintegrowany program do rozwiązywania problemów captcha, który pomoże Ci je bezproblemowo rozwiązać. Nie zaleca się rozwiązywania złożonych captcha, ponieważ możesz wybrać płatną usługę captcha lub skorzystać z usług zewnętrznego dostawcy usług captcha. Ich proces rozwiązywania captcha jest w pełni zautomatyzowany i bezpłatny.

3. Tworzenie treści – w przypadku kampanii polegającej na budowaniu linków tworzenie treści odgrywa istotną rolę, a dzięki niemu możesz utworzyć dowolną liczbę artykułów. Ta funkcja nazywa się obracaniem artykułu, w której automatycznie bierze artykuł i przepisuje go w celu utworzenia nowej wersji przed opublikowaniem.

Możesz przepisać lub przekręcić artykuł na wiele sposobów, a najlepsze jest to, że nie musisz się martwić, że treść zostanie zduplikowana.

4. Witryny są często aktualizowane — serwery te codziennie znajdują nowe witryny i regularnie aktualizują listę. Do tej pory mają około 55 000 stron internetowych, a liczba ta rośnie, ponieważ codziennie otrzymujesz nowe listy stron internetowych. Główną zaletą tej funkcji jest to, że pomaga Twojej witrynie w pozyskiwaniu linków zwrotnych z nowych witryn.

Dlatego nie musiałbyś szukać listy stron internetowych, ponieważ codziennie otrzymujesz świeżą listę, na której możesz automatycznie przesyłać swoje treści.

5. Wbudowane narzędzie Backlink Indexer – Wszystkie linki zwrotne utworzone za pomocą tego narzędzia będą automatycznie indeksowane do wielu wyszukiwarek, takich jak Google i Bing. Oznacza to, że nie musisz kupować żadnych dodatkowych usług indeksowania, aby uzyskać obecność w Internecie.

6. Bezpłatna obsługa klienta – Kolejną wielką zaletą Money Robot jest to, że ich zespół obsługi klienta jest dostępny za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak Skype, czat na żywo, e-mail i grupa na Facebooku . Możesz się z nimi skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania, a ich doświadczony zespół pomoże Ci na wszelkie sposoby.

7. Szybkie przesyłanie – mają wiele funkcji wątków; wydaje się, że 100 pracowników pracuje nad tym, aby Twoja witryna była wysoko w rankingu. Używają przeglądarki Firefox, Chrome lub Internet Explorer do symulacji rzeczywistej aktywności człowieka, co ułatwia przechodzenie przez wszelkiego rodzaju mechanizmy wykrywania robotów.

8. Gwarancja zwrotu pieniędzy – Jeśli masz wątpliwości co do użycia i skuteczności narzędzia, możesz skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego, aby sprawdzić niektóre funkcje i korzyści. Możesz również otrzymać zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z narzędzia w ciągu pierwszych 7 dni od płatności.

9. Inteligentny proces przesyłania – Ich proces tworzenia konta jest całkowicie automatyczny; nie musisz naciskać żadnego przycisku, aby zainicjować proces; wszystko odbywa się automatycznie, łącznie z aktywacją poczty e-mail.

10. Funkcja monitora linków zwrotnych – Możesz łatwo obsługiwać i monitorować wszystkie linki zwrotne na żywo, teksty zakotwiczeń i inne powiązane informacje z linkami zwrotnymi z prędkością około 500 wątków na sekundę.

Oto niektóre z niesamowitych funkcji Money Robot, których możesz użyć do zwiększenia rankingu i ruchu na swojej stronie.

Money Robot pobierzesz tutaj

Plusy

Istnieje wiele korzyści z używania Money Robot do tworzenia linków. Przyjrzyjmy się niektórym z nich –

 • Automatyzuje budowanie linków i obsługuje wszystkie procesy, takie jak tworzenie treści, przesyłanie i tworzenie linków zwrotnych. Kolejną zaletą jest to, że automatycznie wyszukuje odpowiednie strony internetowe, z których można uzyskać linki
 • Ma najszybszy proces przesyłania, a wszystko to jest możliwe dzięki jego wielowątkowej funkcjonalności
 • Zawiera ponad 7000 stron, na których będziesz dodawać swoje linki
 • Darmowe serwery proxy i rozwiązywanie captcha
 • Pomaga w przesyłaniu unikalnych i doskonałych treści bez żadnego wysiłku
 • Za pomocą narzędzia do wyszukiwania słów kluczowych możesz od razu wyszukać słowo kluczowe
 • W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do danych konta zapisanych w chmurze przez Money Robot
 • Do automatyzacji zadań mają oprogramowanie o nazwie MR SEO
 • Aby uruchomić swoją sieć SEO, możesz zainstalować aplikację w trzech różnych sieciach

Minusy

Kontynuujmy tę recenzję Money Robot, oto niektóre z jego wad –

 • Ich oprogramowanie próbne ma ograniczone funkcje. Aby w pełni poznać wszystkie jego funkcje, musiałbyś zdecydować się na miesięczną subskrypcję
 • Wbudowana captcha nie rozwiązuje złożonych captcha; w tym celu będziesz musiał kupić dodatkową usługę
 • To oprogramowanie jest kompatybilne z systemem operacyjnym Windows; nie można go używać bezpośrednio z oprogramowaniem Mac. Będziesz potrzebować dodatkowego oprogramowania, takiego jak Microsoft Remote Desktop, ale nie martw się, jest ono bezpłatne
 • Jego usługa indeksowania ma określony limit liczby adresów URL, z których można korzystać dziennie; dlatego musiałbyś kupić usługę indeksowania, aby pomóc Ci szybciej indeksować

Recenzja Money Robot

Jeśli chcesz utworzyć wiele linków zwrotnych w krótkim czasie, Money Robot powinien być pierwszym oprogramowaniem, na które powinieneś zwrócić uwagę. Jest to najlepsze dostępne oprogramowanie do automatycznego budowania linków, a jego wyniki mile Cię zaskoczą. Możesz spróbować, wybierając 7-dniowy bezpłatny okres próbny, w którym możesz dowiedzieć się więcej o narzędziu i jego zaletach.

Money Robot pobierzesz tutaj

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.