Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Promocja Western Union plus 25€ + 15€

Promocja Western Union plus 25€ + 15€

Czym jest Western Union?

Western Union jest wysoce dochodową amerykańską firmą i jest najstarszą usługą transferu pieniędzy na świecie. Kilka usług internetowych nadal kwestionuje ich pozycję rynkową i usługi dzięki tańszym opłatom i lepszym kursom wymiany.

Western Union oferuje przekazy pieniężne online za pośrednictwem swojej strony internetowej, aplikacji lub osobiście w oddziale. Klienci mogą wybrać opcję wysłania pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy lub do konkretnego oddziału Western Union za granicą. Western Union pobiera opłatę z góry oraz kurs wymiany, który różni się w zależności od dostawy.

Aplikacja Western Union plus jest darmowym wirtualnym kontem bankowym, działającym na podobnych zasadach jak nane nam fintechy bankowe typu revolut itp, WU+ oferuje darmowe konto i Bezpłatne oprocentowane konto oszczędnościowe do 1,5% odsetek od sald do 3.000 €. WU+ jest oferowany przez Western Union International Bank GmbH. Western Union International Bank jest licencjonowany przez austriacki urząd nadzoru rynków finansowych.

Na czym polega promocja 25 od WU+?

W obecnej promocji WU+ każdy nowy użytkownik, który otworzy darmowe konto WU+ i wykona szybką weryfikację dokumentem i Selfie, oraz wpłaci depozyt początkowy 15€ ≈ 75 złotych, otrzyma 25€ ≈ 120 złotych, depozyt wykonuje się szybko kartą z Revolut i bonus otrzymujemy 5 minut po weryfikacji, cały proces od założenia konta do wypłaty bonusu nie zajmuje więcej niż 20 minut, także zachęcam do przeczytania instrukcji dokładnie zanim zabierzesz się do udziału w promocji, żeby niczego nie pomylić i cieszyć się szybkim zarobkiem.
Aby odebrać nagrodę w WU+ po dokonanym depozycie należy zrealizować kod polecenia : iJwHnR8mNtT5LvS

Instrukcja skorzystania z promocji Western Union na 40 w WU+

1. Na samym początku pobieramy aplikację “WU Plus” ze sklepu App store/Google store,
Wchodząc w aplikację mamy pierwszy KONIECZNY KROK : Musimy zmienić Kraj/Język – tutaj zmieniamy kraj zamieszkania na NIEMCY(Nie martwcie się, to nie ma żadnych konsekwencji i nie trzeba potwierdzać adresu)
Następnie uzupełniamy dane e-mail i numer telefonu, aż do Weryfikacji tożsamosci. Tutaj wpisujemy nasz “kraj wydania dokumentu” – Polska.

UWAGA EDYCJA 7.11.2022 ->

Aby zarejestrować konto z PL nr. tel. wybieramy na początku kraj PL/język PL. W trakcie rejestracji przy uzupełnianiu adresu zamieszkania zmieniamy kraj na Niemcy jednocześnie generując niemiecki adres. Dla pewności można się wspomóc darmową aplikacją ‘Tunnelbear VPN’ łącząc z niemieckim serwerem 😉

631a07e562a2675e2b814264_wu1.jpg

Proces pobierania zakładania konta w aplikacji Western union plus

2. Teraz przechodzimy do wyboru dokumentu do weryfikacji, są to dwa zdjęcia przodu/tyłu w przypadku Dowodu osobistego, wybieramy dokument i klikamy “Przejdz dalej z weryfikacja poprzez selfie” i robimy zdjęcia, następnie wypełniame Dane osobowe wraz z prawdą i przy Obecnym adresie musimy Kraj zostawić jako NIEMCY.

tutaj musimy wygenerować sobie losowy adres z NIEMIEC – inaczej nie przejdziemy poprawnie weryfikacji z Promocją 25€.
Adres wygeneruj sobie na tej stronie – https://www.bestrandoms.com/random-address-in-de

Numer ulicy/mieszkania nie mają znaczenia, po wypełnieniu adresu niemieckiego przechodzimy dalej, teraz nastepuje kolej na szybkie selfie, gdzie trzeba trzymać twarz prosto i potem obrócić zgodnie ze wskazaną strzałką lewo/prawo.

631a08ddd1d3ea1a533214e2_wu2.jpg

Proces weryfikacji w Western Union+

3. Po zrobieniu Selfie, zostało nam tylko klika szczegółów zanim otworzymy konto. Uzupełnijcie je zgodnie z prawdą np. Wybierajac Student i Oszczędnosci. Cel konto np. przekaz pieniędzy. W kraje głónne wychodzące lub odbierające – ja dałem Polska/Litwa jako iż będziemy korzystać z Revolut do wysłania i wypłaty środków lub jeżeli nie macie Revolut to z waszego prywatnego konta.

Przechodząc dalej zobaczymy ekran “Sprawdzanie poprawności wniosku” tutaj czekamy aż ekran przejdzie do “Rozpatrywania wniosku” teraz możemy zamknąć aplikację po prostu wyłaczając ją z procesów na iphonie robi się to przesuwając ekran do góry i przytrzymując, a na androidach zazwyczaj klikając dwa razy przycisk główny. Weryfikacja trwa 10-15 minut po tym czasie możemy uruchomić aplikację i zalogować się do konta.

Istnieje szansa, że będziecie zmuszeni do wykonania wideoweryfikacji, zdarza się to bardzo rzadko konstultanci mówią po polsku i angielsku. Jedyne co będzie od nas wymagane to pokazanie dokumentu osobistego żeby mogli przeprowadzić aktywację konta, nie trzeba tłumaczyć im adresu, czy całej reszty. Proces jest bardzo szybki i każdy sobie poradzi.

631a0973dba91939ee496e29_wu3.jpg

4. Po zalogowaniu do aplikacji polecamy się skupić i zrobić wszystko tak samo jak w instrukcji. Na ekranie “Czy chcesz uaktualnić konto” scrollujemy niżej i klikamy “Zdecyduj pózniej”. Teraz na drugim ekranie z kartą fizyczną jest kluczowy krok czyli nie klikamy nic tylko wyłączamy aplikację albo restartujemy telefon.

Dzięki temu, resetując aplikację pomijamy zamawianie darmowej karty, której i tak nie potrzebujemy.
Teraz po ponownym włączeniu aplikacji znajdujemy się na pulpicie głównym WU+ teraz klikamy “Add tax ID details” i wpisujemy 11 losowych cyfr, odpowiadając na pytanie – nie ma to znaczenia przy późniejszym korzystaniu/zamykaniu konta.

631a0aaafe07f713dc547e65_wu4.jpg

Aktywacja konta i odrzucenia zamawiania karty

5. W tym kroku wybieramy na pulpicie głównym aplikacji “Wpłać pieniądze” i wybieramy z “użyciem karty kredytowej lub debetowej” Tak jest najszybciej, ale można też “z innego konta bankowego” i przelać sobie na spokojnie REVOLUTEM ZA FREE.  Dodajemy kartę z Revolut lub inna waszą debetowa.

W oknie ile chcesz wpłacić EURO, wpisujemy 15 EURO to jest minimum jakie musimy wplacić jest to równowartość 75 złotych polskich, z konta pobierze nam 80 zł bo jest prowizja 1.99 EUR/ 10 złotych.  Gdy nam się uda doładować konto jesteśmy już krok przed odebraniem bonusu poprzez kod polecający.

631a0b4b75850cd8b6bcdecd_wu5.jpg

Proces wpłaty depozytu na konto Western Union

6. Po poprawnej wpłacie 15 na nasze konto, czas na odebranie bonusu, w tym celu przechodzimy do 4 zakładki w aplikacji “Nagrody” scrollujemy na sam dół i klikamy “Zrealizuj polecenie” tutaj uważnie wpisujemy kod polecenia lub kopiujemy i wklejamy go. Bez niego nie otrzymasz bonusu! 

Kod polecający to : iJwHnR8mNtT5LvS

Po uzupełnieniu kodu polecającego na naszym głównym pulpicie pojawi się dodatkowe 25 czyli 120 złotych, razem powinno być 40 jeżeli wpłaciliście wcześniej 15 euro. Teraz możemy od razu wypłacić nasz bonus korzystając z “wirtualnej karty debetowej” dodając ją do Revolut lub innego konta gdzie mamy opcję depozytu kartą. Aby wyświetlić dane karty klikamy “Pokaż szczegóły” obok niej i klikamy wpłać na Revolut dodając kartę z WU+. (Nie ma za to prowizji i na nasze konto Revolut trafi równo 40€.

633eab7218affc06d3d6fed8_123.jpg

7. Jeżeli chcecie polecić aplikację znajomym i otrzymać 25 i oni także przejdźcie do “nagrody” i skopiujcie swój kod polecający. Możesz polecać innych znajomych za 25 czyli 120 PLN od osoby, czyli za 20 zaproszonych osób możesz otrzymać 500€/2352 PLN

Jeżeli nie macie konta Revolut to możecie je założyć TUTAJ, oraz dostać natychmiastowo 10 funtów bez żadnych dodatkowych wymagań.

Aby otrzymać dodatkowe 15 euro napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy TUTAJ , w treści wiadomości dodaj koniecznie numer telefonu, na który otwierałeś konto.

promocja western union 40 euro za darmo
DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.