Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Kod promocyjny Trading 212 – darmowa akcja o wartości do 100 €!

Kod promocyjny Trading 212 – darmowa akcja o wartości do 100 €!

Trading 212 to fintech z siedzibą w Londynie, którego celem jest demokratyzacja całego procesu inwestycyjnego poprzez prostą aplikację mobilną. W Trading 212 znajdziesz bezprowizyjny handel akcjami i funduszami ETF, akcje ułamkowe, a nawet automatyczny system inwestycyjny (Robo-doradca).

W ramach swojej strategii marketingowej Trading 212 promuje swoją aplikację handlową, dając Ci darmową akcję o wartości do 100 € za samo zarejestrowanie się i dokonanie pierwszego depozytu 50 złotych..

Po prostu otwórz konto Trading 212 za pomocą tego linku promocyjnego Trading 212 TUTAJ – a otrzymasz jedną darmową akcję o wartości do 100 € po zasileniu konta.

Trading 212 warunki programu promocyjnego – darmowe akcje!


💰 Trading 212 Bonus 1 akcja do 100 €
🤝🏿 Warunek Zasil swoje konto i wpłać co najmniej 50 złotych
🏆 Trading 212 Kod promocyjny
🌐 Dostępne w Europie


Czym jest program bezpłatnych akcji Trading 212?


Program rekomendacji Trading 212 ma na celu zachęcenie użytkowników do otwarcia konta Trading 212 i otrzymania darmowego udziału o wartości do 100 EUR.

Otrzymasz jedną darmową akcję po dokonaniu wpłaty (minimalna wpłata wynosi 10 € dla przelewów bankowych) oraz dodatkowe darmowe akcje za każdą osobę, którą zaprosisz przez swój link!

Jak mogę otrzymać darmowe akcje Trading 212?


Krok 1: Zarejestruj się za pomocą LINKU PROMOCYJNEGO TRADING 212 TUTAJ, zdeponuj 50 złotych i zdobądź 1 DARMOWĄ akcję. Zarejestruj się na Trading 212 za pomocą powyższego linku, zasil konto i odbierz swoją pierwszą darmową akcję!


Trading 212 Kod promocyjny


Krok 2: Polecaj znajomym i zdobądź więcej DARMOWYCH akcji. Polecaj znajomym przez swój link i zdobądź więcej darmowych udostępnień (do limitu 5 poleconych)!


Trading 212 za darmo


Aby skorzystać z kodu promocyjnego, musisz przejść weryfikację KYC i zasilić swoje konto.

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat programu bezpłatnych akcji Trading 212? Po prostu przeczytaj pełny Regulamin (kliknij TUTAJ).

Kiedy mogę wypłacić moją premię darmowych akcji Trading 212?


Wartość każdej akcji bonusowej można wypłacić dopiero po 30 dniach od jej otrzymania. Możesz jednak wypłacić swój depozyt tak szybko, jak chcesz – zazwyczaj środki na koncie bankowym pojawiają się w ciągu trzech dni roboczych.

Trading 212 Wypłata premii


Gdzie dostępny jest program bezpłatnych akcji Trading 212?


Program poleceń Trading 212 jest dostępny w następujących krajach: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, Austria, Luksemburg, Liechtenstein, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia, Islandia, Czechy, Francja, Hiszpania, Słowacja, Polska, Włochy , Słowenii, Chorwacji, Grecji i Portugalii.


Podsumowanie


Zawsze pochwalamy platformy, które tworzą umowy korzystne dla wszystkich: jesteś zadowolony z platformy, polecasz ją znajomym i rodzinie, a wszyscy wygrywają.

Niektórzy brokerzy wymagają od Ciebie zdeponowania określonej kwoty, a inni chcą, abyś handlował określonym wolumenem, zanim uzyskasz dostęp do swojego bonusu. Handel 212 jest po prostu prosty. Po prostu zarejestruj się, dokonaj wpłaty i dostań darmową akcję

Mamy nadzieję, że pomogliśmy i daj nam znać o swoich doświadczeniach z programem rekomendacji Trading 212 w komentarzach poniżej!

Inne często zadawane pytania

Gdzie jest dostępny Trading 212?
Trading 212 jest dostępny globalnie (obowiązują pewne wyjątki).

Czy moja bezpłatna akcja Trading 212 będzie podlegać opodatkowaniu?
Twój doradca podatkowy powinien poinformować Cię o odpowiednim traktowaniu podatkowym w przypadku tej promocji.

Czy mogę skorzystać z wielu bezpłatnych ofert akcji Trading 212?
Tak, możesz otrzymać wiele akcji w ramach programu darmowych akcji Trading 212.

Dlaczego firmy dają darmowe akcje?
Firmy dają bezpłatne akcje, aby zachęcić do rekomendacji i poszerzyć bazę klientów.

PROMOCJE BANKOWE
DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.