Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Jak promować produkty. Praktyki promocji marketingu online.

Jak promować produkty. Praktyki promocji marketingu online.

[ad_1]

STRATEGIE PROMOCJI ONLINE

Promocja reklamy internetowej jest jak programy odchudzające; istnieje zatem wiele możliwości wyboru, ale większość z nich wydaje się być oszustwami. Prawdopodobnie najczęściej używanym sposobem na zwiększenie widoczności reklamy w witrynie internetowej jest Google AdWords, czyli płatne reklamy.

Jest to podejście PPC (pay per click), które każdy może po prostu włączyć do swojego planu marketingu internetowego. Umieszczając reklamę online, najlepiej mieć na uwadze swój rynek. Będziesz chciał, aby Twoje reklamy były napisane w języku, którym posługuje się Twoja grupa docelowa. Jeśli pracujesz z językiem angielskim, nie reklamuj się w krajach, w których nie ma dużej anglojęzycznej części populacji.

Powinieneś również testować 2 nowe reklamy w tym samym czasie. Nazywa się to testem A/B. W ten sposób możesz obserwować, która reklama działa lepiej, osiągając wyższy współczynnik klikalności. Po testowaniu korzystaj z reklamy, która działa lepiej i eliminuj tę, która była bardzo słaba. To jest moment, w którym można napisać całkiem nową reklamę i przetestować ją razem z tą, która osiągnęła najlepsze wyniki. Kontynuuj tę czynność, aby mieć pewność, że Twoja reklama będzie najskuteczniejsza.

Jednym z najważniejszych działań, jakie możesz podjąć w promocji marketingowej online, jest dodanie słów kluczowych w reklamach. Ponieważ reklamy online są stosunkowo krótkie, nie będziesz w stanie umieścić zbyt wielu słów kluczowych, a także sprawić, by nadal wydawało się to sensowne. Jeśli zmieścisz w swojej reklamie trzy lub cztery słowa kluczowe, wszystko jest w porządku.

Upewnij się, że używasz tych samych słów kluczowych, które są używane w opisie Twojej witryny. Powodem, dla którego to działa, jest to, że słowa kluczowe, które wpisujesz bezpośrednio w wyszukiwarce, są pogrubione w wynikach. Badania wykazały, że reklamy z pogrubionymi słowami kluczowymi będą klikane częściej.

Pisząc reklamę, musisz przedstawić swoje umiejętności klientowi. Haczyk polega na tym, że zazwyczaj wykorzystujesz ograniczoną przestrzeń, aby to zrobić. Pozostań podstawowy i wykonaj to w kilku słowach. W przypadku, gdy pomagasz ludziom schudnąć, może to być po prostu „chudnij”.

Jeśli pomagasz ludziom generować poważne pieniądze, możesz teraz napisać „zarób teraz jeszcze więcej pieniędzy”. Możesz teraz zauważyć, że te bardzo podstawowe zwroty nigdy nie zajmą tak ważnej przestrzeni, a jednocześnie informują ludzi o wszystkim, co robisz. Używaj zapierających dech w piersiach określeń, takich jak: Nowe, Sprawdzone, Odkrywaj, JAK DOKŁADNIE, itp. Używaj terminów, które są wezwaniem do działania. Po prostu upewnij się, że słowa, których używasz, naprawdę pasują do Twojej witryny.

Na koniec postaraj się usunąć “frazy stop z reklamy”. Są to słowa takie jak na przykład: a, ale, jeżeli, w, itd. Musisz się upewnić, że każde słowo w Twojej reklamie naprawdę pomoże Ci uzyskać kliknięcia. Dzięki tym i dodatkowym wskazówkom dotyczącym promocji marketingu online na pewno zauważysz wzrost ruchu w Twojej witrynie, a także rosnącą bazę klientów.

[ad_2]

reklama
DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zyskaj kompleksowy poradnik, jak zacząć zarabiać 10.000 na miesiąc
Psst. Przygotowałem 15-stronicowy podręcznik odnośnie tego, w jaki sposób uruchomić swój pierwszy POWAŻNY biznes online. Zarabianie konkretnych pieniędzy dla konkretnych osób.
Podaj swój email poniżej, a wyślę go do Ciebie całkowicie za darmo.
Będziesz również na bieżąco ze wszystkimi nowościami na stronie.